Нове покоління Toyota Fortuner: розкрито подробиці

0
273
Нове покоління Toyota Fortuner: розкрито подробиці

Toyota планомірно оновлює всю свою лінійку позашляховиків. Слідом за Land Cruiser і Land Cruiser Prado на модернізацію чекає ще один її рамний всюдихід – Fortuner. Напередодні стало відомо, що привнесе до цього проекту зміну поколінь.

Актуальна генерація Fortuner побудована на платформі IMV, але майбутній позашляховик, за чутками, спроектують на більш сучасному «візку» TNGA-F, відомому по Land Cruiser 250/Prado та Land Cruiser 300, а також Lexus LX. Шасі підтримує різні типи кузовів та двигунів, включаючи гібридні силові агрегати та всі варіанти ДВЗ.

Незважаючи на переїзд на нову платформу, наступний Fortuner не відмовиться від своїх позашляхових якостей.

Продавати машину збираються як у версії із заднім, так і повним приводом, а під капотом планують розташувати 2,8-літровий дизельний мотор, який можна буде купити як у звичайній, так і м’яко-гібридній модифікації з доважкою у вигляді 48-вольтового стартера. генератора.

Список оснащення позашляховика включає безліч сучасних систем безпеки, включаючи систему попередження про можливість зіткнення, динамічний радарний круїз-контроль, автоматичне дальнє світло, технологію розпізнавання дорожніх знаків і прокатну допомогу у керуванні автомобілем.

Крім того, повідомляється, що гідравлічна система кермового управління в новому Fortuner поступиться місцем блоку з електропідсилювачем для поліпшення комфорту в керуванні машини і більшої ефективності самої системи.

На прем’єру нового Fortuner чекають наприкінці 2024 року.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!