Найсильніший у світі Corvette вперше показав своє «обличчя»

0
803

Незабаром після анонсу General Motors кабріолет Chevrolet Corvette ZR1 2025 був помічений фотошпигунами. Chevrolet планує представити автомобіль пізніше цього літа, але перед показом його необхідно протестувати. ZR1 вже давно є вершиною продуктивності Corvette, тому майбутня модель C8 має значно наблизити цифри до території суперкарів. Враховуючи, що E-Ray вже видає 655 кінських сил, а Z06 – 670 к.с., можна з упевненістю припустити, що ZR1 перевершить їх обох.

Очікується, що ZR1 буде використовувати новий двигун LT7 V8 , який є модернізацією двигуна LT6 в Z06 . Він збереже 5,5-літровий робочий об’єм LT6 і подвійний верхній розподільний вал, але отримає два турбонагнітачі, що зробить його найпотужнішим Corvette всіх часів. Очікується, що потужність досягне 800-850 к.с., що легко перевищить потужність попереднього C7 ZR1 755 к.с. Це чудова новина для цінителів Corvette , які не хотіли, щоб ZR1 став гібридним чи електричним. Повністю електричний Corvette все ще знаходиться в розробці, але носитиме іншу назву.

Установка з подвійним турбонаддувом повинна збільшити споряджену масу ZR1 приблизно на 90 кг порівняно з Z06 але збільшення потужності має більш ніж компенсувати збільшення ваги. Окрім того, очікується, що ZR1 запропонує кілька серйозних аеродинамічних оновлень, що забезпечують велику притискну силу.

Тестовий мул все ще сильно замаскований, але фотошпигуни змогли зробити кілька знімків інтер’єру. На жаль, не схоже, що ZR1 зазнає будь-яких серйозних змін усередині. Рульове колесо, екрани та кнопки центральної консолі виглядають ідентично іншим моделям Corvette. Chevrolet не говорив, у яких кузовах буде поставлятися ZR1, але важкий камуфляж над заднім склом говорить про те, що компанія приховує механізм складного даху.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!