Третій Renault Duster перетвориться на пікап: як він може виглядати

0
132

Компанія Dacia вже має у своєму арсеналі пікап Oroch, в основі якого лежить перша генерація кросовера Duster. Наразі машину успішно продають у Бразилії.

За новими чутками, у Renault не виключають можливість оновлення цієї моделі. Причому як архітектура для неї виступить нова генерація Duster, яка дебютувала зовсім недавно (торік).

У Мережі вже почали фантазувати про дизайн такого автомобіля. Наприклад, художники «Club Duster Romania» підготували візуалізацію машини, на якій вона як дві краплі води схожа на оригінальний Duster третього покоління спереду, але ззаду має не класичний кросоверний багажник, а відкриту вантажну платформу.

Автори рендеру стверджують, що при проектуванні автомобіля користувалися дизайном лише двох моделей – нового Dacia Duster та Nissan Navara.

Зрозуміло, ніяких подробиць з техніки про пікап немає, але враховуючи платформу CMF-B, йому практично напевно дісталися б ті ж мотори, що і в новому Дастері. Це біопаливний 3-циліндровий літровий агрегат на 100 к.с., а також 1,2-літровий ДВС TCe на 130 «сил», зістикований з м’яко-гібридною доважкою плюс найпотужніший 1,6-літровий гібрид з віддачею в 140 кінських. сил.

А ось дизельного двигуна покупцям машини в будь-якому випадку було б не бачити, адже у третій генерації Duster втратив такий варіант.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!