У нового кросовера Kia Sorento 2024 виявлено небезпечні проблеми

0
64

У двох Kia Sorentos 2024 року випуску під час дилерського огляду було виявлено несправність гідропідсилювача керма. Компанія Kia встановила, що джгут проводів гідропідсилювача керма був неправильно змонтований постачальником і міг тертися об рульовий вал. Водіям Sorento було важко контролювати кросовер, особливо на низьких швидкостях.

Вперше корейський бренд дізнався про несправність гідропідсилювача керма під час передпродажного огляду в дилерському центрі 7 лютого цього року. Автодилер помітив, що Sorento видає дивний звук при повороті керма, а також помітив, що джгут проводки гідропідсилювача керма треться об рульовий вал. У відповідь на це Kia Motors почала відстежувати ситуацію.

29 березня Kia отримала другу скаргу на систему гідропідсилювача керма. Цю проблему також було виявлено дилером під час передпродажного огляду. Причиною стало пошкодження джгута проводів гідропідсилювача керма.

Компанія Kia вирішила дослідити проблему і зрештою виявила, що постачальник, компанія Mobis Alabama, LLC, неправильно змонтував джгут проводів. Це могло призвести до пошкодження компонентів і втрати гідропідсилювача керма Sorento.

У разі виходу з ладу джгута проводів гідропідсилювача керма кермо продовжуватиме функціонувати, але для повороту кросовера потрібно буде докладати більше зусиль, що підвищує ризик аварії, особливо на низьких швидкостях.

Kia Motors відомо лише про два вищезгадані випадки. Компанія не отримувала жодних повідомлень про нещасні випадки, травми або смертельні випадки, пов’язані з цією проблемою. Щоб запобігти цьому, з 7 травня Kia Motors закликає власників автомобілів відвезти свої нещодавно придбані Sorento до найближчого дилера. Там технічні фахівці перевірять джгут проводки гідропідсилювача керма, за необхідності відрегулюють його та замінять, якщо буде виявлено пошкодження.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

ПОШИРИТИ
Людина яка фанатіє від спортивних автомобілів і полюбляє грати у авмобільні ігри.