Новий крос-купе Renault та Dacia близький до дебюту

0
35

Бюджетний суббренд Renault з Румунії, відомий як Dacia, відомий тим, що випускає недорогі та практичні автомобілі. Але незабаром асортимент цієї компанії стане різноманітнішим, адже вона збирається випустити новий крос-купе, який замінить Renault Arkana.

За інформацією видання «Motors Actu», прем’єра купеподібного позашляховика відбудеться за кілька років. Машина отримає традиційний для сегменту дизайн з похилим лінією даху і виявиться близька на вигляд до концепт-кара Dacia Bigster зразка 2021 року.

Спереду і ззаду автомобіль виділятиметься наявністю Y-подібної оптики, яка стала однією з фірмових рис, у тому числі нового Renault Duster, а також масивним обважуванням з незабарвленого пластику.

Технічні характеристики кросовера засекречені, але швидше за все машина пропонуватиме широкий спектр силових агрегатів. У них практично напевно увійдуть два електрифіковані бензинові мотори, «м’який» гібрид з 48-вольтовим стартер-генератором, а також гібридна силова установка, що підключається.

Для тих, хто шукає більш екологічну альтернативу, запропонують варіант BiFuel, здатний працювати на зрідженому газі.

На появи нового купеподібного «паркетника» Dacia, який на деяких ринках продаватимуть під брендом Renault, чекають у 2026 році.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!