Новий Kia Sportage показаний на перших зображеннях без камуфляжу

0
1321

Компанія Kia представила свій бестселер Sportage у середині 2021 року. З того часу минуло вже майже 3 роки, так що для моделі підійшла черга планового рестайлінгу. Автомобільні дизайнери з YouTube-каналу «NY Mamooth» заглянули у майбутнє, продемонструвавши, як виглядатиме реформований корейський бестселер.

В основі рендеру лежать шпигунські фотографії «Спортейджі» (NQ5), оновлені версії яких кілька днів тому помітили під час тестів у Південній Кореї. Всі вони були одягнені в щільне маскування, але навіть воно не завадило художникам відтворити дизайн таких машин на своїх зображеннях.

Перше, і найголовніше, на що можна буде звернути увагу в новому Sportage, так це на конфігурацію оптики, що змінилася. Вона повинна отримати піксельну графіку, чим виявитися схожою зі світлотехнікою електричних кросоверів лінійки EV, а також змінити форму світлодіодної лінії денних ходових вогнів.

Разом з фарами змінам піддасться і сам бампер, для якого передбачать більше оквадраченных елементів, а прямо над ним розташуються переглянуті радіаторні грати з новим малюнком.

Доповнять образ оновленого паркетника колісні диски нового дизайну і, швидше за все, злегка перероблені задні ліхтарі.

Із ймовірністю у 100 відсотків технічно машина не зміниться і продовжить оснащуватися колишньою лінійкою двигунів. Прем’єра реформованого Sportage відбудеться до кінця 2024 року.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

ПОШИРИТИ
Людина яка фанатіє від спортивних автомобілів і полюбляє грати у авмобільні ігри.