Renault хоче продати Volkswagen платформу для його майбутнього найдешевшого електромобіля

0
144

Торік компанія Renault показала концепт-кар, що є прообразом нового Twingo. Машина є електромобілем, який коштуватиме менше 20 тисяч євро. Серійну версію машини обіцяють показати найближчими місяцями. Але платформа, яка ляже в основу нового Твінго, цілком може стати базою для аналогічних електрокарів від інших брендів.

За інформацією французького журналу “L’argus”, в “Рено” шукають тих, хто купить у неї “візок” AmpR Small. Одним із претендентів на придбання такого шасі є Volkswagen, який знаходиться у пошуках архітектури для свого найменшого електромобіля. Його збираються розташувати в лінійці німецької марки на сходинку нижче за ID.2.

З чуток, машина отримає назву ID.Up!, але вона не успадкує платформу MEB Entry у старшого брата Up!, а отримає власну. Ось як коментує проект нового бюджетного електромобіля VW керівник відділу технічного розвитку VW Кай Груніц:

Існує не так багато можливостей для створення невеликого міського транспортного засобу з погляду зовнішнього вигляду. Цей автомобіль стане частиною дизайну та функціональності бренду Volkswagen, але коштуватиме дуже дешево».

Якщо у VW вирішать придбати у Renault платформу для своєї новинки, то з великою ймовірністю вони куплять у неї і батарею LFP, яка є менш ефективною, але набагато доступнішою в порівнянні з поширеними акумуляторами NMC.

Втім, поки що все це носить форму чуток і єдиною підтвердженою інформацією є термін дебюту нового Renault Twingo, який звучить як 2026 рік.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!