Стартували продажі нового MINI Cooper S Classic 2024 року

0
20

Остання ітерація MINI Cooper S Classic 2024 дебютувала на європейському ринку, зокрема в Іспанії, продемонструвавши кілька помітних покращень. На відміну від деяких останніх новинок, ця модель не відрізняється значним зниженням ціни. Однак її відрізняє широкий набір функцій у базовому варіанті, а також спортивний дизайн екстер’єру.

У зовнішньому вигляді MINI Cooper S Classic 2024 відчувається нотка напористості, при цьому він залишається вірним характерним дизайнерським рішенням марки, включаючи фірмову оптику. Його кузов має типові для свого класу контури, доповнені спортивними колісними дисками розміром від 16 до 18 дюймів. Крім того, покупці можуть вибрати один із різних варіантів кольору екстер’єру, включаючи нещодавно представлений варіант “Ocean Green”.

Переходячи до характеристик, MINI Cooper S Classic може похвалитися широким спектром технологічних досягнень та зручностей. Це і світлодіодні фари для покращення видимості, і великий сферичний дисплей з інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом користувача, і автономний паркувальний асистент для більшої зручності, і навігаційна система, що дозволяє завжди залишатися на вірному шляху.

Крім того, автомобіль оснащений датчиками контролю сліпих зон, зовнішнім освітленням для покращення атмосфери, системою запобігання зіткненням для безпеки, камерою заднього виду для легкого маневрування, подушками безпеки для додаткового захисту та бездротовим зв’язком, щоб ви завжди були на зв’язку під час руху.

Примітно, що MINI Cooper S Classic оснащений потужним двигуном з турбонаддувом, що генерує вражаючі 204 кінські сили.

Цей силовий агрегат працює в парі з семиступінчастою автоматичною коробкою передач з подвійним зчепленням, забезпечуючи плавне та чуйне перемикання передач. Що стосується ціни, то потенційні покупці можуть очікувати, що MINI Cooper S Classic буде коштувати від 3,662 до 4,341 мільйона рублів, залежно від вибраних специфікацій та опціональних доповнень.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!