Розкрито автомобілі, які дуже дорогі в обслуговуванні

0
97

Володіння автомобілем часто пов’язане з підвищеними витратами, але не лише на їхнє заправлення та обслуговування, а ще й на ремонт. Усе це може бути по особистому чи сімейному бюджету, не дозволяючи людині вести нормальне життя з погляду фінансів.

Нещодавнє дослідження журналу MarketWatch розкрило список автомобільних брендів, витрати на продукцію яких змушують їх власників відмовлятися від інших предметів першої необхідності.

Згідно з результатами опитування, проведеного в США, близько 40% респондентів заявили, що витрати на машину змушують їх відкладати інші важливі для сім’ї покупки. Тоді як ще 46% опитаних висловили думку, що їм важко економити чи інвестувати через витрати на заправку, обслуговування та ремонт автомобіля.

Але цікавіше виявилось навіть не це, а ТОП-5 марок, які заважають людям нормально жити. Серед них виявилися як преміальні бренди, так і масові.

Найскладнішими з погляду витрат на володіння виявилися автомобілі шведської Volvo . На другому місці в цьому рейтингу розташувалася продукція німецького автогіганта Mercedes-Benz , а третім став місцевий Ford .

Замкнули п’ятірку найвитратніших для володіння автомобільних брендів дві інші американські марки – Jeep та Chevrolet .

Водночас під час опитування респондентів попросили уточнити, які аспекти володіння машиною найбільше впливають на їхній бюджет. Результати виявилися такими (у порядку зменшення):

  • Витрати паливо;
  • Витрати непередбачений ремонт;
  • Витрати страхові внески;
  • витрати на реєстрацію машини;
  • Витрати комплектуючі;
  • Витрати на платежі з автокредиту.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!