Що стало із сидіннями першого автомобіля Xiaomi за пару днів – шокуючі фото

0
63

Компанія Xiaomi, яка нещодавно оголосила про старт прийому замовлень на свій перший автомобіль, починає стикатися з проблемами, про які раніше навіть не здогадувалася.

Спочатку її машини стали часто потрапляти в аварії на тест-драйвах через проблеми з керованістю, а тепер сплив ще один момент, що натякає на те, що SU7 має ряд проблем з якістю внутрішньої обробки.

У Мережі з’явилися фотографії сидінь виставкового седана Xiaomi, що знаходиться в одному з популярних шоу-румів Шанхаю з великою прохідністю.

Машина простояла на цьому місці лише кілька днів, але, судячи з знімків, вже має серйозні проблеми з оздобленням сидінь.

Відображені крісла автомобіля мають характерні сліди здуття шкіри, які часто виявляються на машинах після багаторічної активної експлуатації.

У шоу-румі відразу вирішили виправдатися за цей момент, заявивши, що щодня в салон седана Xiaomi сідають від 5 до 6 тисяч осіб, чим значно збільшують рівень зносу сидінь машини, ніж при звичайному використанні.

Крім того, продавець, який збирає замовлення на SU7, підтвердив, що в цій версії автомобіль має сидіння з обробкою з натуральних матеріалів, які менш зносостійкі, ніж синтетична шкіра.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!