Новий розкішний старший брат Toyota Highlander з’явиться пізніше, ніж очікувалося

0
536

У середині листопада минулого року компанія Toyota показала новий автомобіль із сучасної лінійки Crown, якому дісталася приставка Estate. Машина стала четвертою моделлю в гамі суббренду з логотипом у вигляді корони і мала надійти у продаж у березні. Втім, перший місяць весни 2024 року вже настав і Toyota поки що мовчить про початок її реалізації.

За інформацією японського інсайдерського журналу “BestCarWeb”, запуск Toyota Crown Estate не варто чекати у березні. Натомість машину обіцяють почати постачати до дилерів не раніше середини 2024 року.

Довжина Toyota Crown Estate має становити 4,9-метра, ширина – 1,9-метра, а висота – 1,6-метра. Автомобілю, який розташується на сходинку вище за модель Highlander, дістанеться розкішний салон з п’ятьма або сімома місцями в залежності від комплектації, а також широкий список сучасних систем безпеки.

Приводити в рух преміальний «паркетник» гібридний агрегат, що складається з 2,5-літрового бензинового ДВЗ та електромотора, які у зв’язці здатні розвивати до 234 кінських сил потужності. На повний привід можна буде розраховувати з початкової версії.

Попередня ціна на машину вже відома і в Японії складе близько 6,2 мільйонів ієн, що при перерахунку на гривні становить приблизно 1,6 мільйона гривень.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!