Електричні вантажівки Volvo завойовують Європу

0
188
Volvo Trucks отримала замовлення на виготовлення 100 нових електровантажівок від логістичної компанії DFDS. Завдяки останньому замовленню DFDS майже подвоїть парк електричних вантажівок Volvo до 225 вантажівок. Наразі у компанії вже є 95 електричних вантажівок, ще 30 з раніше замовлених надійдуть у найближчі тижні.

Зазначається, що 95 електричних вантажівок Volvo наразі експлуатуються у Швеції, Данії, Литві, Бельгії та Нідерландах, а решта 30 мають бути поставлені протягом 2024 року. Завдяки зростанню парку електричних вантажівок DFDS скоротила викиди парникових газів на 1516 тон до кінця 2023 року.

«Ми дуже пишаємось тим, що продовжуємо наше тісне партнерство з DFDS. Це замовлення на додаткові 100 електровантажівок Volvo є доказом їхньої довіри до нашої компанії. Значне збільшення парку електричних вантажівок показує, що перевезення з нульовими викидами є життєздатним рішенням тут і зараз», – зазначив Роджер Алм, президент Volvo Trucks.

Нові електричні вантажівки будуть використовуватись на дев’яти ринках Європи, включаючи Великобританію, Ірландію, Нідерланди, Бельгію та Швецію. Мова йде про оновлені Volvo FH Electric та FM Electric.

Відомо, що деякі з нових електричних вантажівок використовуватимуться для транспортування вантажів на складальний завод Volvo Trucks у Гетеборзі.

З 2019 року Volvo Trucks успішно продає електричні вантажівки клієнтам у 45 країнах на шести континентах. В даний час Volvo пропонує найширшу лінійку електричних вантажівок, що складається з восьми моделей.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!