Розкрито найкращі назви автомобільних двигунів за всю історію

0
312

Форум Reddit нерідко стає джерелом інсайдерської інформації з автосвіту, але часом на ньому проводять не менш цікаві опитування. Одним із недавніх голосувань став вибір найкращих назв автомобільних двигунів за всю історію.

Претендентів було дуже багато, але у підсумку ТОП-5 зайняли виключно представники місцевого (американського) автопрому.

Terminator

Термінатор був відповіддю Ford на негативну реакцію з боку власників його попередника – безнаддувного 4,6-літрового V8. Незважаючи на це, нова версія вийшла ще гіршою, виявившись менш потужною (близько 285 к.с.), що позначилося на характеристиках машин, які її отримали. Один із них – SVT Cobra Mustang.

Voodoo

Ще один двигун “Форд”, але цього разу 5,2-літровий атмосферний V8. «Вуду» було зібрано вручну для моделей Shelby GT350 та GT350R за часів четвертого покоління Mustang. Найвидатнішою його особливістю є плоский колінчастий вал. Така конструкція надавала двигуну незвичайного звучання.

Iron Duke («Залізний герцог»)

2,5-літровий 4-циліндровий двигун Pontiac із солідним ім’ям «Залізний герцог» встановлювався більш ніж у 30 моделей General Motors з початку 70-х. Потужність двигуна становила менше 90 кінських сил.

Згодом силовий агрегат був перероблений, але щоразу страждав від нестачі продуктивності. У результаті двигун зняли з виробництва на початок 90-х.

Blackwing («Чорнокрил»)

4,2-літровий мотор Cadillac, що є V8 з подвійним «наддувом». З’явившись у 2019 році, він вирушив під капот моделі CT6, де у версії Platinum видавав 500 кінських сил. Але невдовзі після дебюту «Чорнокрил» було знято з виробництва через фінансові проблеми, з якими зіткнувся General Motors.

Hellefant («Хеллефант»)

Сучасний двигун V8 від Mopar Performance, назва якого походить від відомого Hellcat Dodge.

6,2-літровий мотор, що має турбонаддув, легко видає 1000 кінських сил. Його перша партія зі 100 штук була розпродана в 2019 році всього за два дні і встановлювалася у все, що тільки можливо – від Dodge Charger 1968 випуску до Demon.

Інші кращі назви двигунів:

Northstar (“Полярна зірка”) – 4,6-літровий V8 від General Motors (1993-2011);

Quad 4 (“Четверта четвірка”) – ще один мотор GM. Випускався з 1987 по 2002 рік і володів надмірністю, що глупо звучить;

Megatron – 4-циліндровий двигун BMW M12/13 F1 (1987 і 1988 роки);

Merlin – двигун літака Rolls Royce часів Другої світової війни.

Крім них у підсумковий список кращих увійшли назви моторів: HurricaneBarraTigerSharkWankelVortec та Skyactiv.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!