Найдешевший купе-кросовер Toyota з’явиться найближчими місяцями

0
247
Найдешевший купе-кросовер Toyota з'явиться найближчими місяцями

З минулого року в лінійці компанії Suzuki існує автомобіль Fronx, що став недорогим купе-кросовером у світі з ціною на деяких ринках при перерахунку на нашу валюту близько 400 тисяч гривень.

Японський автовиробник є технологічним партнером Toyota, що дозволяє останньому створити власний аналог «Фронкса». І, як з’ясувалося сьогодні, до появи такого паркетника чекати залишилося недовго.

За інформацією журналу «ICN», для найдоступнішого купеподібного кросовера Toyota вже вибрано назву – Urban Cruiser Taisor. Його офіційна прем’єра має відбутися у найближчі місяці.

Очікується, що Toyota намагатиметься зробити так, щоб зовні її крос-купе відрізнявся від побратима Suzuki. Машину чекають косметичні зміни, у тому числі власні радіаторні грати, змінені бампери спереду та ззаду, а також колеса з унікальним дизайном.

Певні зміни чекають і на салон автомобіля. На тлі Suzuki Fronx внутрішнє оздоблення кросовера зазнає ряду характерних змін, обзавівшись оновленою панеллю приладів з новими вставками та іншою обробкою сидінь. При цьому загальне планування та функції, швидше за все, залишаться без змін.

Технічно Toyota Urban Cruiser Taisor має скопіювати Suzuki Fronx. Для позашляховика задіяні ті ж мотори, що і у випадку з Сузукі: 1,2-літровий атмосферник і літровий турбомотор, що видають 90 і 100 кінських сил (113 і 147 Нм відповідно). Покупці зможуть вибрати як механічну, і автоматизовану коробку передач (AMT).

У перспективі найдоступніший крос-купе Toyota може дістатися російського ринку. Раніше це вже зробив його прабатько в особі Suzuki Fronx.

Ось тільки чекати, що у нас ця модель виявиться такою самою дешевою, як на азіатських ринках, не варто.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!