Ніколи не беріть ці машини: рейтинг найпроблемніших двигунів

0
412

При виборі нового або уживаного автомобіля багато покупців в першу чергу звертають увагу на надійність та випробувані характеристики двигуна. Після опитування близько 300 тисяч власників автомобілів, фахівці Consumer Reports склали рейтинг брендів, автомобілі яких найчастіше страждають від проблем із двигуном. Ексклюзивний аналіз списку представили спеціалісти.

В антирейтингу останнє місце зайняв Jeep, особливо його позашляховики Wrangler та Grand Cherokee, які отримали лише 26 балів зі 100 за надійність двигуна. На передостанньому місці розташувався гібридний Volvo XC60 з гібридним двигуном, що підключається, який заробив лише 21 бал зі 100.

Volkswagen з моделлю Taos зайняв восьмий рядок – кросовер заслужив погану славу не тільки проблеми за двигун, а й за недоліки в гальмівній системі та електриці. Land Rover опинився на сьомій позиції із позашляховиком Range Rover 2024 року випуску, ремонт якого, згідно з відгуками власників, обходиться особливо дорого.

Шосте місце дісталося Jaguar і його кросовер F-Pace, чиї двигуни були оцінені в 18 балів зі 100 за надійність.

До п’ятірки лідерів антирейтингу увійшли:

  • Audi;
  • Maserati;
  • Ford з його електричним пікапам F-150 Lightening;
  • Mercedes-Benz;

Chrysler з гібридним мінівеном Pacifica, автомобілі яких демонструють найменшу надійність двигуна серед усіх вивчених марок.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!