Розкрито 2 компакт-кросовери, які краще, ніж Toyota RAV4

0
88

Кросовер Toyota RAV4 довгий час вважався зразком для наслідування для автомобілів зі свого сегмента як з точки зору надійності, так і інших якостей. Але, як виявилося, у 2024 році ця модель більше не має такої переваги перед своїми конкурентами, яка була раніше.

Видання “Motorbiscuit” назвало 2 компактні “паркетники”, які кращі за актуальний RAV4.

У своєму рейтингу журналісти спираються на дослідження авторитетного аналітичного агентства “J.D.Power”, яке привласнило RAV4 2024 року середні оцінки за всіма напрямками (зокрема й з точки зору надійності). Загальний рейтинг машини склав 78 балів зі 100, виявившись непоганим, але далеко не найкращим.

Kia Sportage

Несподіваним чином у 2024 році Toyota RAV4 виявилася переможена корейським кросовером, який тривалий час залишався в тіні цієї моделі та не міг похвалитися супервисокими продажами.

Машина удостоїлася позначки у 83 бали зі 100, була розхвалена за солідне використання технологій в інтер’єрі, місткий салон і більшу ліквідність порівняно з японським “паркетником”.

Honda CR-V

Ще одним варіантом у категорії компактних кросоверів, який вважається кращим, ніж Toyota RAV4, було названо принципового конкурента цієї моделі в особі Honda CR-V. За підрахунками експертів, машина набирає за всіма ключовими показниками 82 бали зі 100, що на 4 бали більше, ніж у випадку з її земляком.

При цьому “сервант” поступається Kia Sportage в ліквідності і в обсязі внутрішнього простору, але все одно цінується на ринках вище і має більш місткий салон, ніж RAV4.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!