Названо найбільш надійні японські автомобілі, які сьогодні є у продажу

0
671

За десятиліття японські автомобілі змогли заробити репутацію не тільки економічних, але ще й дуже надійних автомобілів, перевершивши за останнім показником європейські та американські аналоги. З того часу багато що змінилося, але на ринку, як і раніше, залишається як мінімум 7 японських моделей, здатних здивувати своєю надійністю.

Усю сімку оприлюднило видання «Yahoo!Finance» з посиланням на «GoBankingRates».

Honda Civic

Один із бестселерів компанії Honda паралельно вважається ще й супернадійним автомобілем. Щороку до списку найміцніших японських машин на планеті його включає більшість зарубіжних автомобільних видань. І поточний рік не став винятком.

Honda Accord

Старший брат Civic, який здатний посоперничати з безвідмовності зі своїм родичем і, можливо, навіть обійти його в цьому показнику. Згідно з аналітичними підрахунками, «Акорд» з 27% ймовірністю проїде півмільйона кілометрів, не зламавшись, що втричі більше, ніж будь-який легковик у середньому.

Toyota Corolla

Автомобіль, що має найвищий рейтинг надійності (93 бали зі 100) і загальний бал 88 балів зі 100. Незалежно від того, йдеться про чисто бензинову машину або про гібрид, «Королла» забезпечить роки задоволення від водіння та відсутності технічних проблем.

Toyota Camry

Жоден рейтинг надійності не обходиться без знаменитого в Росії седана Camry, який заслужив високі оцінки експертів за свою надійність. Машину називають однією з найневбивніших в історії серед японських моделей.

Mazda MX-5 Miata

Стильний двомісний автомобіль, який вважають одним із найкращих у сегменті з погляду ціни та керованості. А ще він дуже надійний, але навряд чи підійде до сімейних людей.

Toyota Prius

Світові експерти повсюдно хвалять цей гібрид Toyota за безвідмовність та низьку витрату палива. І в новому поколінні «Пріус» аж ніяк не здає свої колишні позиції.

Lexus GX (2023)

Замикає сімку найневбивніших японських автомобілів позашляховик, який вважається розкішною версією Toyota Land Cruiser Prado. Аналітики ставлять цій моделі Lexus оцінку за надійність у 91 бал зі 100, що робить її чи не найміцнішим всюдиходом на планеті.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!