Незвичайна Toyota Camry: як знаменитий седан міг виглядати в альтернативному кузові

0
437

Toyota не робить 5-дверну версію Camry вже майже 20 років. Не з’явилося такого виконання і в новому поколінні знаменитої японської 4-двері (XV80). Заповнити цю прогалину, хоч і віртуальним способом, вирішив незалежний художник з ніком Theottle з Малайзії, який намалював універсал Toyota Camry актуальної генерації.

На зображеннях «Камрі» постала у абсолютно новому форм-факторі, який був у цієї моделі наприкінці 80-х та на початку 90-х років минулого століття.

Toyota не робить 5-дверну версію Camry вже майже 20 років. Не з’явилося такого виконання і в новому поколінні знаменитої японської 4-двері (XV80).-2
Універсал повторює чотиридверку повністю аж до центральної стійки, після якої відрізняється власними дверима та іншою підвіконною лінією, що плавно перетікає в рівний дах.

За задумом автора зображень, моторну лінійку новий варіант Camry міг би розділити з седаном, а це означає, що універсал також виявився б безальтернативним гібридом потужністю 225 кінських сил у передньопривідному виконанні та 232 сили в повнопривідному.


Варіант 4×4 працював від стандартної для седана в кузові XV80 системи E-Four, що передбачає наявність третього електромотора на задній осі.

Зрозуміло, ні про яке Camry у новому кузові не може бути й мови. Компанія нещодавно згорнула виробництво цього седана в Японії, а універсали взагалі (причому цілком резонно) вважає вимираючим виглядом.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!