Розсекречено електрохетчбек Renault 5 за 25 тисяч євро

0
219

Компанія Renault представить свій новий електромобіль з індексом 5 в рамках Женевського автосалону. Однак, як пише Carscoops, в інтернет вже просочилися зображення хетчу, що дають повне уявлення про дизайн його кузова та інтер’єру. У продажу Renault 5 має з’явитися 2024 року, очікувана стартова ціна – 25 тисяч євро.

Зовнішність серійного Renault 5 майже повністю повторює вигляд однойменного концепту, представленого 2021 року. Ідеологічно хетчбек є переосмисленням культової моделі Renault з 1970-х. У дизайні це відображено, наприклад, за рахунок кутастого оформлення передньої частини, контурів передньої та задньої оптики, а також розширених задніх крил.

Особливістю зовнішнього дизайну п’ятидверки стане дисплей, інтегрований у капот. При підключенні до зарядної станції він відображатиме рівень заряду батарей, а при повністю заповненому енергозапасі цифру 5.

Ретромотиви та сучасні рішення поєднуються і в архітектурі Renault 5, продемонстрованій вперше. Салон електромобіля отримає «багатошарову» передню панель зі злегка розгорнутою в бік водія центральною консоллю, кутасте кермо з безліччю кнопок і два великі екрани.

Технічні характеристики Renault 5 поки що оприлюднені не повністю. Відомо, що для електромобіля запропонують два варіанти батарей на 40 або 52 кВт*год, а проїжджати без підзаряджання він зможе до 400 кілометрів.

Новинка має стати одним із найдоступніших електромобілів на ринку Європи. Як очікується, серед вже представлених електричних моделей її конкурентами виявляться трохи більші крос-хетч Citroen e-C3 і компактний хетчбек Peugeot e-208, серед перспективних –  Volkswagen ID.2all.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!