Новий кросовер Kia за низькою ціною не потрібно буде заправляти: деталі

0
715

Новий кросовер Kia EV3 нещодавно показали у статусі передсерійної моделі, а тепер на дорозі попався готовий до виробництва варіант. Це найдешевший електрокар, який корейська компанія планує відправити у продаж у 2024 році. Ціна – основна перевага моделі.

Машину показали на сайті Carscoops, передає OBOZ.ua. Нова модель Kia EV3 попалася під час дорожніх випробувань. Кузов ховають від цікавих очей. Однак відомо, що машина буде дуже схожа на концепт – швидше за все новий Kia EV3 вирушить у виробництво майже без змін.

EV3 увійде до лінійки інших електричних кросоверів (EV5 та EV9). Також ряд представлений хетчбеком EV6, а незабаром до моделей приєднається новий EV4, який розсекретили нещодавно.

Новий електрокросовер Kia отримав сучасний дизайн з ефектною зовнішньою світлотехнікою і безліччю площин і геометричних ліній на кузові, що перетинаються.

У рух новий електричний Kia EV3 будуть наводити батарейні блоки ємністю від 58 до 77 кВтг. Тобто можна розраховувати на запас ходу близько 500 км у топовому варіанті. У продажу — з 2024 року за орієнтовною ціною 30 000 доларів. Головні суперники — Volvo EX30, Smart #1, Peugeot E-2008.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!