Запас ходу нового пікапа Tesla виявився на 21% нижче, ніж обіцяла компанія

0
50

Не встигла нова модель компанії Tesla в особі пікапа Cybertruck вийти у продаж, як її відразу почали перевіряти на відповідність заводським показникам. Однією з основних показників електрокара зазвичай є його далекобійність. І саме в ній під час незалежних тестів було виявлено значну розбіжність у порівнянні із заявленими автовиробником цифрами.

Випробування Cybertruck проводилося в ранні ранкові години на шосе, щоб мінімізувати вплив дорожнього руху на результати.

Водій почав тест із повністю зарядженою батареєю та їхав без зупинки доти, доки рівень заряду акумулятора не впав до 0% і машина зупинилася.

Незважаючи на те, що заявлений «Теслою» запас ходу її новітнього пікапа Cybertruck становить приблизно 511 кілометрів, насправді цей показник виявився на 21% нижчим за паспортні цифри, склавши всього 409 кілометрів.

Втім, треба врахувати і той факт, що тест проходив не в оптимальних умовах електромобіля. По-перше, температура під час випробування становила лише +7 за Цельсієм.

По-друге, більша частина випробувань велася на швидкості 112 кілометрів на годину, а по-третє – машину обкатували в штаті Техас на відносно невеликій висоті над рівнем моря. Усі ці обставини могли призвести до зовсім різних результатів.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!