7-місна версія Hyundai Creta оновиться у 2024 році

Час читання: 2 хв.
0

Hyundai запланувала на 2024 відразу кілька важливих фейсліфтингів популярних моделей. Окрім бестселера Creta оновленню має піддатися і її 7-місний варіант, відомий залежно від ринку під ім’ям Alcazar та Grand Creta. Напередодні стало відомо, які зміни чекають на цей кросовер.

Очікується, що «розтягнутий» варіант «Крети» переживе невеликі зовнішні зміни, які мають привнести до його інтер’єру сучасні елементи дизайну бренду, реалізовані раніше в субкомпактному «паркетнику» Exter.

Попереду машині повинні дістатись перероблені решітки радіатора, оновлені блоки фар з вбудованими денними ходовими вогнями і злегка модернізований бампер, тоді як бічний профіль, швидше за все, залишається значною мірою без змін. Єдина різниця, яка буде помітна для ока, може полягати в наявності у машини нового набору легкосплавних колісних дисків.

Щодо корми, то зміни там чекають хіба що світлодіодні задні ліхтарі та окремі деталі бампера.

У салоні новий Alcazar (він же Grand Creta) зможе похвалитися оновленими елементами оздоблення та модернізованою мультимедійною системою із сенсорним дисплеєм. Крім них машині дістанеться інше рульове колесо, а список опцій включить функції, раніше не запропоновані для автомобіля.

А ось лінійка двигунів кросовера, мабуть, залишиться незмінною. Зараз він, нагадаємо, оснащується 1,5-літровими бензиновими та дизельними моторами, що видають 160 та 115 кінських сил відповідно. Обидва працюють у парі з механічним або 7-діапазонним «роботом».

Прем’єру оновленого «паркетника» заплановано на середину 2024 року.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!