Названо 3 кросовери з найнижчими витратами на ремонт

0
3715

Сегмент кросоверів вже багато років є найпопулярнішим серед автомобілів як в Україні, так і у світі. Такі машини приваблюють покупців своїм дизайном, високою посадкою, практичністю та універсальністю.

Журналісти іспаномовного видання «Periodismodelmotor» задалися питанням про те, які з SUV мають найнижчу ціну ремонту (не включає планове техобслуговування), підготувавши ТОП-3 кросоверів з кращими показниками за цим параметром.

Subaru Forester

Найкращим представником у сегменті SUV за ціною ремонту виявився Subaru Forester. Згідно з підрахунками аналітиків, витрати на ремонт протягом 5 перших років володіння становлять у середньому всього 750 євро (74 тисячі рублів). Оцінка надійності моделі дорівнює 4,5 балів із 5.

Subaru Outback

Така сама цифра фігурує у випадку його родича за модельним рядом – проміжною моделлю Outback.

Стверджується, що вона поступається «Форестеру» з погляду надійності всього 0,1 бала і потребує витрат на ремонт у перші 5 років у розмірі 750 євро або 74 тисяч рублів.

Subaru Ascent

Замкнув трійку кросоверів із найнижчою ціною ремонту за 5 років володіння, як би це не здавалося парадоксально, ще один Subaru – Ascent.

Результат цього кросовера, який також називають універсалом підвищеної прохідності, виявився трохи гіршим, ніж у випадку з Forester та Outback, але все одно одним із найкращих у класі – 866 євро або 86 тисяч рублів.

Що стосується оцінки надійності моделі, то вона дорівнює 4,3 балів із 5.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.