Ford і Volkswagen збираються створити стратегічний альянс

0
174

Компанії Ford і Volkswagen розглядають можливість об’єднання в стратегічний альянс заради випуску нових моделей комерційних автомобілів, пише Autocar. Обидва виробники високо оцінюють переваги такого рішення.

Американський і німецький автоконцерни об’єднають зусилля, щоб скоротити витрати на розробку нового комерційного транспорту і прискорити цей процес. Уточнюється, що альянс займеться дослідженнями і розробками.

Разом з тим співпраця дозволить Volkswagen Group, ключовим гравцеві європейського ринку, і Ford, що має сильні позиції на ринку США, поліпшити продажу в тих регіонах, де ці компанії менш успішні.

Однак представники концернів відзначили, що партнерство не приведе до «механізмам пайової участі», тобто Volkswagen не збирається купувати акції компанії Ford і навпаки.

«Ми з нетерпінням очікуємо знайомства з командою Volkswagen в майбутні дні, а також розглядаємо всі можливості, щоб завдяки спільним зусиллям краще стежити за швидко мінливих ринком комерційних автомобілів», – зазначив гендиректор європейського підрозділу Ford.

У свою чергу топ-менеджер VW назвав співпрацю з Ford «ключовим елементом» стратегії Volkswagen Group 2025.

ДЖЕРЕЛОversiya.info
Головний редактор видання UaMotors. Захоплюєтся технологіями та новими автомобілями.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.