Названо компанії які роблять найнадійніші автомобілі

0
76

Американське видання Consumer Reports щорічно проводить дослідження в автомобільній тематиці, в рамках яких з’ясовує, які компанії є найкращими у своїй сфері. На цей раз аналітики оцінили надійність продукції більшості автомобільних брендів, представлених у країні. Результати виявились передбачуваними.

Список складався на основі даних про поломки, що сталися з тими чи іншими моделями автомобілів протягом 2023 року. Він розділився на три підгрупи.

Перша десятка включила найбільш «надійні» автомобільні бренди, друга – компанії з прикордонними показниками, а третя шістка – найненадійніші.


У лідерах знову виявилося дві японські марки – Lexus і Toyota . Результати їх прогнозованої надійності склали 79 та 76 балів зі 100 відповідно. При цьому трійку несподівано замкнув Mini (71 бал), який випередив на 1 бал Acura і Honda .

На шостому рядку розташувалася Subaru з результатом 69 балів, а сьомою стала Mazda (67 балів). Восьмим виявився Porsche (66 балів), дев’ятим BMW (64 бали), а десятою стала Kia (61 бал).


До списку компаній з прикордонними показниками прогнозованої надійності увійшли: Hyundai (56 балів), Buick (55 балів), Infiniti (53 бали), Tesla (48 балів), RAM (46 балів), Cadillac (45 балів), Nissan (45 балів) ), Genesis (44 бали), Audi (43 бали) та Chevrolet (43 бали).


Що стосується автомобільних брендів з найнижчою оцінкою прогнозованої надійності, то в цьому списку розташувалися: Volvo (28 балів), Jeep (26 балів), Volkswagen (26 балів), Rivian (24 бали), Mercedes-Benz (23 бали) та Chrysler (18 балів).

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.