Sony показала вдосконалений варіант електромобіля Afeela

Час читання: 2 хв.
0

Компанія Sony показала на виставці CES у Лас-Вегасі електромобіль, який розробляє разом із Honda. На ринок він вийде, як повідомлялося раніше, за назвою Afeela. Проєкт вже виповнив чотири роки, і зараз партнери представили модернізовану версію електромобіля, майже готову до виробництва.

Седан Afeela зберіг характерний витягнутий силует з задніми стійками, що плавно спадають. Водночас передній бампер і стійки кузова стали масивнішими, доопрацьовано оптику, а відеокамери поступилися місцем традиційним дзеркалам.

Зміни у дизайні призвели до легкого збільшення габаритів. Сьогодні розміри Afeela становлять 4915х1900х1460 мм при колишній триметровій колісній базі. Таким чином, електромобіль від Sony трохи компактніший за основного потенційного конкурента – електричного седана від Xiaomi.

Точкові модернізації в салоні включають змінені кермо-штурвал, дзеркало і центральний тунель, де з’явилася бездротова зарядка. Збережено кілька екранів та підлокітник з характерною «шайбою» керування додатковими функціями. До роботи над графікою та візуальним інтерфейсом залучено фахівців Epic Games.

Передсерійна Afeela укомплектована двомоторною силовою установкою із віддачею 489 к.с. та 91-кіловат-годинною батареєю.

Дані про запас ходу не розголошуються, але відомо, що електросистема майбутньої новинки підтримує зарядний струм до 150 кВт.

Як повідомлялося раніше, прийом замовлень на електромобіль партнери планують запустити на початку наступного року. Afeela отримає онлайн-доступ до розважального контенту Sony та розвинений комплекс асистентів водія, який буде працювати на базі 45 різних датчиків і камер.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!