Розкрито 6 найнадійніших вживаних автомобілів Mazda: вони майже не ламаються

0
801

Компанія Mazda завжди входила до списку японських автовиробників, які намагаються робити основний акцент у своїх моделях на надійності, поряд з “Тойотою” випускаючи дуже міцні машини. Які з них є найкращими з погляду відсутності технічних проблем, розповіли експерти компанії « DEKRA » з Німеччини.

Німецькі аналітики склали список із шести «Мазд», які мають мінімальні шанси зламатися протягом перших 100 тисяч кілометрів пробігу. Що цікаво, в ньому не виявилося кросовера CX-5, який вважається одним із найміцніших автомобілів марки останнього десятиліття.

Mazda 3

Відкрив цей рейтинг компактний автомобіль Mazda 3. Згідно з підрахунками, ймовірність того, що «трійка» критично вийде з ладу протягом перших 100 тисяч км на одометрі, становить лише 5,9%, тоді як у середньому в класі цей показник дорівнює цілим 13,2. %.

Mazda 2

Ще більш бюджетна модель японської марки, яка має високий попит на азіатських ринках. За підрахунками аналітиків, шанс потрапити на серйозну поломку у випадку з «двійкою» у перші 100 тисяч кілометрів пробігу дорівнює 8,1%, що на 10% нижче, ніж у середньому у сегменті.

Mazda 6

Бестселер “Мазди”, який конкурує в сегменті D-класу з Toyota Camry і, як стверджують “німці”, робить це й у плані надійності. Імовірність того, що ця 4-дверка зіткнеться із серйозною проблемою у перші 100000 пройдених кілометрів дорівнює 9,2%. Це на 2 процентні пункти вище, ніж у класі.

Mazda MX-5

Незважаючи на нішевість ця модель Mazda є найбільш продаваним кабріолетом у світі і вважається одним із найцікавіших автомобілів у сегменті з точки зору керованості.

Шанси, що MX-5 доведеться віддати на тривалий і складний ремонт за перші сто тисяч кілометрів пробігу складає всього 11,8%, тоді як у середньому в сегменті цей показник дорівнює 12,9 відсотковим пунктам.

Mazda CX-7

Несподіваним чином у ТОП-6 увійшов кросовер Mazda, який вже давно знятий з виробництва і в Росії вважається чи не найпроблемнішою «Маздою» в сегменті SUV. За підрахунками фахівців DEKRA, ймовірність серйозної поломки у випадку з CX-7 становила 13%, що навіть більше, ніж у порівнянні з більш сучасним і зразковим CX-5.

Mazda 5

Ще один знятий з конвеєра мінівен компанії, який не став бестселером, але, якщо вірити рейтингу німецької експертної організації, продемонстрував непогану надійність за мірками сегменту.

Машини з пробігами до 100 тисяч кілометрів на вторинному ринку мали 15-відсоткову можливість вийти з ладу через серйозну несправність.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.