Tesla Model 3 отримає повнопривідну версію

Час читання: < 1 хв.
0

Найдоступніший і масовий електромобіль Tesla, седан Model 3 приносить одну головну біль. Ця модель була покликана вивести компанію на новий рівень, але поки тільки тягне на дно. Проте в компанії обіцяють розширити список комплектацій для неї.

Багато фанатів марки чекають появи повнопривідної версії Model 3, яка буде оснащена двома електромоторами. Глава компанії Ілон Маск заявив, що компанія обов’язково запустить її в виробництво, але … як тільки обсяги виробництва звичайної версії вийдуть на показники 5000 одиниць на рік. За словами Маска це може статися вже в липні.

Втім, в обіцянки Маска вже складно вірити: на запланований обсяг виробництва в п’ять тисяч Model 3 Tesla повинна була вийти ще на початку року, але поки виробляють тільки по дві тисячі цих електромобілів в тиждень. І це при тому, що більшість з 450 тисяч предзаказвшіх електромобіль в минулому році, так і не відмовилися від мрії стати володарем цієї машини.

Проблеми при виробництві Tesla Model 3, в першу чергу пов’язані з комплектуючими: близько 40% з них або браковані, або не відповідають специфікаціям. Крім того, завод в Каліфорнії досі не отримав з Німеччини необхідне для нарощування обсягів виробництва обладнання.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!