Традиційно Mercedes пропонує спеціальні версії своїх середньорозмірних седанів із довгою колісною базою для китайського ринку. Основна увага приділяється простору, доступному у задній частині. Новий E-Class (W 214) тепер також став більшим.
Довжина нової версії E-Class для Китаю складає 5092 мм. Його колісна база в 3094 мм на 133 мм довша , ніж у стандартної версії нового E-Class, і на 15 мм довша, ніж у моделей попереднього покоління. Співвідношення колісної бази до довжини 60,76 відсотка ілюструє акцент на комфорті та просторі позаду. Бічні лінії, що складаються із двох частин, підкреслюють подовжений кузов. Трикутне вікно у задній частині в стилі Maybach забезпечує розширений огляд, а також забезпечує конфіденційність.
Седан доступний у двох версіях із різним дизайном. Спортивний седан також оснащений новим спортивним пакетом AMG . Каркас радіатора з підсвічуванням має два пучки тонких скляних волокон за хромованими смугами, світло яких подається до провідника через світлодіодні модулі. Фари та габаритні вогні DIGITAL LIGHT мають функцію проекції. Світлодіодні ліхтарі, що складаються з двох частин, ззаду мають вигляд зірки та новий контур.
Новий E-Class L має більш ніж 10 функцій комфорту, які пропонуються виключно в Китаї. Клієнти можуть відрегулювати задні сидіння, нахиливши їх на 36 градусів, висунувши, відрегулювавши підставки для ніг за допомогою електроніки та активувавши підігрів шиї у підголівниках. Крім того, автомобіль оснащений ексклюзивним в Китаї атмосферним підсвічуванням, бездротовою зарядкою та багатьма іншими корисними опціями.
Щоб ще краще задовольнити потреби китайських клієнтів, новий E-Class L пропонує оптимізований підлокітник ззаду з вбудованим підсвічуванням та панелями з цінних порід дерева, які призначені для підвищення комфорту пасажирів за рахунок вишуканих текстурних деталей.
Система об’ємного звучання Burmester 4D з підтримкою Dolby Atmos має 21 високопродуктивний динамік з максимальною потужністю 730 Вт . На кожному передньому сидінні в спинку вбудовані два структурні датчики звуку, що дозволяє пасажирам «відчувати» звук. Вперше звук оптично розміщується на світловій смузі активного навколишнього освітлення та дозволяє пасажирам «бачити» звуки.