Експерти опублікували список із брендів, які випускають найнадійніші автомобілі

0
195
UPG

Дослідження, що стосуються надійності продукції тих чи інших автомобільних брендів, проводяться не тільки у США, а й у Європі. Причому в «Старому Світі» цим займаються не тільки аналітичні агенції Німеччини та Великобританії – країн, що мають найбільший автопарк, а й видання з набагато менших ринків, наприклад іспанського.

Напередодні місцева асоціація OCU опублікувала список із брендів, що випускають найнадійніші автомобілі. У лідерах, зрозуміло, опинилися японці.

Компанією з безвідмовними машинами в Іспанії назвали Lexus. Цей преміальний японський автовиробник отримав оцінку в 95 балів зі 100.

Два бали поступилася йому Subaru, а трійку з результатом 91 бал замкнула Toyota.

Далі розташувалися: Mitsubishi, Kia та Suzuki (оцінка надійності 89 балів), Hyundai та Honda (87 балів), Mazda, Seat та Dacia (по 85 балів), Skoda (84 бали), Nissan, DS Automobiles, VW, Smart, Peugeot , Mercedes-Benz, BMW, Mini (по 82 бали), Ford, Citroen, Audi, Volvo, Renault, SsangYong (по 80 балів), Porsche, Opel, Fiat (по 76 балів), Jeep (72 бали), Chevrolet та Jaguar (по 68 балів).

Завершили список найнадійніших машин за версією іспанців автомобілі Land Rover та Alfa Romeo (по 64 бали), а також Tesla, які заробили у цій дисципліні 60 балів.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.