Як визначити, що залитий поганий бензин

0
40
UPG

Численні міркування в Інтернеті про те, як має розтікатися «правильна» крапля палива на білому папері, або як не повинен пахнути бензин — на практиці не завжди застосовні: їхня похибка становить близько 100% (технічний + людський фактор). На сьогоднішній день існують побутові бензиномери (нафтоденсиметри), але і вони дозволяють лише відрізнити бензин від солярки, і не здатні виміряти кількість домішок чи величину октанового числа.

Таким чином, автолюбителю залишається визначити якість бензину лише за фактом – за поведінкою свого автомобіля. Неякісний бензин поводиться таким чином:

1. Збільшується витрата палива.
2. Спочатку справний автомобіль погано заводиться (або взагалі не заводиться), глухне.
3. Знижується розгінна динаміка та потужність.
4. Двигун працює з перебоями, «стрибають» оберти на неодруженому ходу.
5. Утворюється чорний чи червоний нагар на свічках запалювання.

Те, що залитий поганий бензин, зазвичай відчувається не одразу (це ще залежить і від наповненості бака), а лише тоді, коли неякісне паливо потрапить у провід. За цей час можна встигнути від’їхати від заправки на 10-15 км. Якщо, тільки-но від’їхавши від заправки, двигун заглух – причина, швидше за все, у забрудненості палива водою та механічними домішками.

Якщо двигун не розвиває потрібної потужності, чути металевий стукіт — причина, швидше за все, у низькій октановій кількості палива. Хоча.. металевий стукіт краще не чути. Це вже найсумніший результат.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

ПОШИРИТИ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.