Що буде якщо змішати 92 та 95 бензин – відповідь

0
578

Автолюбителі впевнені, що при змішуванні бензинів з різним октановим числом, вийде певна суміш, із усередненим значенням.

У той же час процес змішування бензинів не такий простий, як може здатися на перший погляд. Особливо гостро питання змішування бензинів ставатиме у період воєнного часу, коли на заправці немає звичного А-95, яким ви завжди заправляли своє авто і доводиться вибирати між 92, 98, а іноді й 100 бензином.

Враховуючи, що бензин є далеко не на кожній заправці, викотити майже весь бак, а потім просто залити новий бензин не завжди виходить, тому цілком можлива ситуація, коли півбака 95 доведеться змішувати, наприклад, з 92.

Чи можна змішувати бензин із різним октановим числом?

Експерти відзначають, що ніяких розшарування в баку не відбувається і, наприклад, якщо ви залили 92, 95 і 98 бензин, у вас не буде в баку “шарованого пирога”, який поступово подаватиметься в двигун. То що ж відбувається у цій ситуації?

Зараз читають  Названо сім способів зменшити витрати пального

Насправді бензин з різним октановим числом просто змішується між собою і дає середнє арифметичне октанове число. Так, наприклад, при змішуванні 92 і 95 у відсотковому співвідношенні 50/50 у баку буде бензин із октановим числом приблизно 93-94.

Але деякі нюанси в змішуванні палива все ж таки є. Так, якщо ваш автомобіль спокійно “перетравлює” А-92, то ви можете заважати цей бензин з будь-яким високооктановим паливом (А-95, А-98 і А-100). У той же час, використання бензину з меншим октановим числом може зашкодити двигуну і знизити його термін служби.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

ПОШИРИТИ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.