Стало відомо, на якій швидкості автомобіль витрачає найменше палива

0
7186

Серед автомобілістів досі існує думка, що чим нижча швидкість, тим менша витрата палива. Але навіть коли машина стоїть на місці, вона продовжує витрачати бензин на холостому ходу, підтримуючи кондиціонер та генератор змінного струму, щоб заряджати акумулятор, а також живити все від фар до аудіосистеми. Саме тому сучасні транспортні засоби оснащені технологією Start/Stop. Вона глушить двигун, коли автомобіль зупиняється на червоне світло або стоїть у пробці, і тим самим знижує витрату палива.

Найкращий спосіб заощадити паливо – це рухатися на автомобілі з постійною швидкістю якомога довше, тому що прискорення означає підвищену витрату, а гальмування – втрату енергії, на яку було витрачено паливо. Для кожної машина оптимальна швидкість для економії палива є індивідуальною, але в середньому для легкового авто вона становить від 70 до 100 км/год. При цьому на більш високій швидкості транспортного засобу доводиться долати аеродинамічний опір повітря, що зростає в геометричній прогресії.

Звичайні легкові машини можуть зберігати паливну ефективність на швидкостях 90 – 110 км/год, тоді як «квадратні» кросовери і позашляховики мають більш скромні показники. Але в будь-якому випадку, про якусь паливну економічність автомобіля можна говорити лише під час руху із постійною швидкістю. Про це особливо важливо пам’ятати, виїжджаючи машиною на заміську дорогу.

Зараз читають  Що станеться, якщо змішати бензин А-92 і А-95 в одному авто

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

ПОШИРИТИ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.