Як заощаджувати бензин? Основні методи

0
1359

Кожен просунутий водій намагається заощадити паливо у подорожах. Досвідчені профі виробили деякі методи ефективної економії бензину. Ці поради допомагають водіям-початківцям значно заощадити витрати пального на своєму автомобілі.
Двигун є головним агрегатом у автомобілі. Від нормальної роботи залежать ваші витрати на бензин.

Двигун

Великий пробіг і грамотна експлуатація двигуна неминуче веде до високому споживанню палива.

  1. Господарю регулярно потрібно стежити за температурою рідини, що охолоджують. Вона має бути такою, якою зазначена в технічній документації.
  2. Регулярно стежити за станом маслознімних кілець, за знос поршнів і циліндрів.
  3. Перевіряти знос кривошипно-шатунного механізму.
  4. Теплові зазори, правильно виставлені в клапанах, суттєво впливають на витрати палива.

Зчеплення

Погана робота зчеплення змушує працювати двигун на підвищених оборотах. Це призводить до збільшення витрати бензину. Високе зношування дисків зчеплення веде до пробуксовки під час руху. Особливо це актуально під час підйому в гору. Чим більше пробуксовування, тим більша витрата палива.

Запалювання

Некомпетентне настроювання запалення веде до високої витрати бензину. Якщо двигун «троїть», отже, один циліндр не працює зовсім. Відбувається посилена витрата бензину та збільшується знос каталізатора. Якщо запалення працює неправильно, відбувається детонація. Двигун працює на знос.

Зараз читають  Українці створили петицію щоб зменшити ціни на пальне

Гальма

Несправні гальма також впливають на витрати бензину. Колодки в повному обсязі віджимаються і виникає підвищене тертя. Перегрів гальмівної системи може вести не тільки витрати палива, але і аварії.

Масло

Важливу роль економії грає вибір масла. Хороша олія зменшує навантаження на двигун автомобіля, а отже, заощаджує паливо. Головною характеристикою масел є в’язкість. Олії з підвищеною в’язкістю не підходять для негативних температур. Професійний вибір олії дозволяє економити паливо влітку та взимку.

Шини

Виявляється, характеристики шин сильно впливають економію палива. Роль грає і тиск у шинах. Перекачування шини на 0,3 атмосфери зменшує витрату палива, але підвищує зношування підвіски. Тут потрібно дотримуватися балансу і стежити за тиском у шинах.

Швидкісний режим

Якщо ви прихильник економії, то дотримуйтесь правил дорожнього руху. Рухайтеся без ривків та постійних прискорень. Гальмуйте плавно без свисту.
Дотримуючись хоча б цієї частини рекомендацій, ви зможете суттєво заощадити на паливі, а значить і гроші.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

ПОШИРИТИ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.