Автоексперти розповіли, як правильно буксирувати автомобіль із АКП

0
841

Насамперед експерт зазначив, що буксирувати машину з АКП потрібно на нейтральній передачі. Але що робити, якщо потрібно переключити селектор “автомата” в положення “нейтраль”, а двигун автомобіля вийшов з ладу.

Зазначається, що деякі машини селектор вибору передач автоматичної КПП можна переміщати, просто натиснувши педаль гальма. В інших для цього необхідно натиснути кнопку розблокування, передбачену виробником, зазвичай вона знаходиться поруч із важелем. Іноді кнопка розблокування захована під заглушкою. У будь-якому випадку, включити положення “нейтраль” без запуску двигуна можна на більшості автомобілів.

Можливості буксирування сучасних машин з АКПП та варіаторами дуже обмежені. Якщо раніше діяло правило «50 на 50», тобто тягнути не швидше за 50 км/год і на відстань не більше 50 кілометрів, то зараз багато інструкцій скорочують ці межі до того, що з непрацюючим двигуном на нейтралі можна затягти машину тільки на евакуатор. Ось, власне, для цих сервісних функцій становище «нейтраль» в основному зараз і призначене.

Зараз читають  Сучасні електромобілі виявилися швидше за найпродуктивніші автомобілі

Інша справа – роботизовані коробки передач. Якщо йдеться про простіші, типу АМТ розробки, то в нейтральному положенні тягнути автомобіль можна хоч на край світу. А ось складнішим сучасним преселективним роботизованим трансмісіям підійде щось на кшталт правила «15 на 15». Тобто повільне буксирування до найближчого автосервісу.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.