Що важливіше при купівлі б/у автомобіля – пробіг чи рік випуску

0
790

Якщо у автомобіля невеликий пробіг, то він одразу здається новішим. Але іноді такі екземпляри можуть мати підозріло низьку ціну. Чи варто брати такий товар.

Транспортний засіб піддається зносу, навіть якщо він стоїть у гаражі довгий час. Мінімальний пробіг пояснюється періодами зимівель, тобто коли власник їздитиме лише у теплу пору року. Зменшити збитки від тривалого простою можна, регулярно проводячи деякі процедури. Однак це роблять далеко не всі власники, тому стан автомобіля дуже погіршується.

Також є випадок, коли маленький пробіг виходить через недовгі, але часті поїздки. У цьому немає нічого поганого, особливо якщо власники стежать за технічним станом техніки та проводять своєчасне технічне обслуговування.

Буває і навпаки, що за маленького віку вже досягнуто значний пробіг. Найчастіше йдеться про машини, які працювали в автопарках таксі, служби доставки та інші організації. Тут важливо розуміти, що треба враховувати мотогодини, а не пробіг загалом.

Так, якщо силовий агрегат відпрацював 3 години, перебуваючи у пробці, та подолав близько 50 км, це одне. Але якщо він працював протягом 3 годин на останній передачі та подолав 300 км – це зовсім інше. І хоч у двох випадках мотогодин ідентичні, пробіг і навантаження відрізнятимуться. Тобто, якщо автомобіль експлуатувався на трасі, то великі цифри на одометрі – не вирок. Але якщо машина їздила містом і часто стояла в пробках, це набагато гірше.

Зараз читають  Експерти назвали сім правил підготовки автомобіля до снігопадів

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.