Експерти розповіли, як продовжити термін експлуатації б/у автомобіля

0
653

Якщо автомобіль старий, це ще не причина тут же його міняти. Транспортний засіб можна підтримувати в хорошому стані довгі роки, а як це робити.

Двигун і коробка передач

Щоб продовжити життя деяких деталей автомобіля, як двигун і коробка передач, варто використовувати високоякісне масло з підвищеною в’язкістю. Міняти масло в коробці передач необхідно кожні 30-40 тис.км, а в двигуні – 7-8 тис. км. У нових машинах проводити заміну можна раз в 10-15 тис. км, але це правило не працює у випадку зі старими автомобілями. Також не варто забувати перевіряти наявність патьоків і усувати їх, якщо вони є.

Ходова частина

Оглядати ходову частину потрібно не рідше двох разів на рік, а найменші неполадки треба відразу ж усувати. Також слід підтягувати всі болтові з’єднання і необхідно своєчасно замінювати деталі з вичерпаним терміном служби.

Рульове управління

В середньому система рульового управління служить 150 тис. км, хоча найбільш надійні машини можуть обходитися без заміни і 400 тис. км. однак все-таки варто проводити діагностику рульового управління кожні 120-130 тис. км. Також необхідно вчасно заливати нові гідравлічні рідини, стежити за сальниками ущільнення, а також змінювати нові шланги високого тиску задовго до їх виходу з ладу через старість.

Кузов, салон та електрика

Необхідно зберігати оптимальну вологість в салоні автомобіля, інакше електроніка пошкодиться. Якщо при поїздках спостерігається неприродний збір конденсату, то це привід замінити салонний фільтр. Також слід підтримувати салон в чистоті, затонувати заднє скло, а лобове закривати фольгированним изолоном для захисту салону від палючих променів сонця.

Кузов необхідно регулярно оглядати на наявність сколів, подряпин і іржі, щоб вчасно їх видалити. Не варто забувати про воскову захист лакофарбового покриття після кожного миття і щорічну полірування кузова.

Інші правила продовження життя машини

Дуже важливо правильно паркуватися, використовуючи гальмо стоянки. Також варто підтримувати нормальний тиск в шинах, так як і підвищений, і знижений тиск згубно впливають на автомобіль.

Щоб вирішити проблему з палаючими запобіжниками, не можна встановлювати пристрої з великим опором струму. Краще звернутися до автоелектрика.

Також варто регулярно проходити ТО і відвідувати тільки якісні автосервіси. Виявивши будь-яку проблему, не можна зволікати з її рішенням, інакше доведеться витратити більше сил і часу.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.