Названо 5 країн з найдорожчим паркуванням

0
162

Кількість машин в світі постійно зростає, а разом з цим загострюється проблема з парковками. Так чи інакше, автомобілістам доводиться користуватися парковками, але в деяких країнах це вельми дороге задоволення.

Питання парковок давно став актуальною темою для обговорення, а в деяких країнах це ціла проблема. Автопарки розвинених країн неухильно ростуть, але міські вулиці – не гумові. У багатьох країнах влада зробила паркування платними і тепер, в деяких містах, володінням власним паркувальним місцем забезпечує мало не більший статус, ніж факт володіння автомобілем.

На першому місці за дорожнечею паркувальних місць знаходиться Австралія . У цій країні високі ціни буквально на все, в тому числі і стоянки для автомобілів. При цьому в Сіднеї приблизно 25% паркувань платні, а залишити на них машину на годину обходиться водієві майже в 180 грн, якщо перевести австралійські долари в гривні. Для тих, хто вирішить порушити правила передбачений штраф в розмірі 2500 грн, а за парковку на місцях для інвалідів доведеться заплатити майже 15 000 грн.

Другу позицію займає Японія , де через високу концентрацію населення вулиці переповнені транспортом. У зв’язку з цим вартість парковок виявилася вельми не демократична – приблизно 160 грн. за годину, при цьому залишатися на стоянці автомобіль може не більше двох годин. До слова, власники велосипедів і мотоциклів також змушені платити за стоянку. За неправильну парковку японці будуть змушені заплатити майже 4500 грн.

Читайте також  Назвали 8 способів викрадення авто і поради, як захистити машину

Третій рядок дісталася Великобританії і таким чином в трійку лідерів увійшли всі країни з лівостороннім рухом. У цій країні також існує обмеження за часом паркування (до 4 годин), а вартість години обходиться в 140 грн. Штраф за порушення даного ПДР становить 2500 до 3500 грн, а якщо машину евакуюють, доведеться заплатити до 7500 грн.

На четвертому місці розташувалася Росія , що не дивно, так як Москва мегаполіс не з дешевих, а кількість машин в ньому зашкалює. У столиці РФ за годину парковки в центрі міста водіям потрібно заплатити майже 140 грн, при цьому в святкові дні влади дозволяють паркуватися безкоштовно. Для тих, хто вирішить порушити правила, передбачений штраф до 10 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Замикає рейтинг Швеція – країна з високими податками, чистими містами і одними з найдорожчих парковок. У центрі Стокгольма за годину паркування доведеться викласти приблизно 130 грн, при цьому, щоб в’їхати в столицю Швеції водіям також необхідно заплатити ще близько 110 грн. Стоянка в недозволеному місці врятується штрафом в розмірі 3000 грн.

Треба відзначити, що популярність особистого транспорту зростає і ситуація з парковками, ймовірно, буде тільки погіршуватися. Інфраструктура міст не встигає за зростанням кількості машин на вулицях, тому водіям варто очікувати зростання цін на паркувальні місця, так як спроби змусити громадян активніше користуватися громадським транспортом поки не увінчалися успіхом.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.