Експерти розповіли, як розмір дисків і шин впливає на поведінку авто

0
1221

Експерти розповіли, яким чином розмір покришок і дисків впливає на поведінку автомобіля.

Нерідко власники транспортних засобів прагнуть поставити на авто низькопрофільну гуму, але у такого рішення є як плюси, так і мінуси. Наприклад, гума низького профілю з значенням співвідношення висоти профілю до ширини шини менше 60, відрізняється хорошим плямою контакту з дорогою, знижує безпружинні маси і в цілому більш стабільно поводиться як на високих швидкостях, так і при маневруванні.

Також через меншої ваги і більш жорсткої структури низькопрофільні покришки трохи зменшують витрата палива і менше зношуються.

Зараз читають  Приховані налаштування автомобілів KIA та Hyundai

З недоліків – більш висока ціна, помітне погіршення плавності ходу (особливо на нерівних дорогах), а також великий ризик пошкодити ходову частину при наїзді на вибоїну. Також низькопрофільна гума помітно сильніше шумить на абразивному і неоднорідному асфальті.

Підводячи підсумок, можна сказати, що низько профільна гума більше підходить для спортивних машин, або для тих, хто катається в основному по рівних дорогах з гладким асфальтом. У будь-якому випадку, при переході на інший профіль гуми, потрібно враховувати рекомендації заводу-виготовлювача авто.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.