Фахівці розповіли, через що спідометр навіть бюджетних машин розмічають до 200 км / год

0
130

Багато компаній розмічають спідометри своїх моделей до 200, а то і 250 і 300 км / г заради економії. Компанії невигідно витрачатися на підготовку різних моделей спідометрів і, в зв’язку з цим вони є універсальними для тихохідних і більш потужних моделей.

Також спідометри розмічають до високих значень і в цілях безпеки. Якщо транспортний засіб укомплектували форсованим мотор. Те при прискоренні до максимуму стрілка спідометра, який розмічений до якихось 180 км / год, як кажуть, «ляже», і водій не зможе оцінювати справжню швидкість руху, що небезпечно. Також не варто забувати про маркетингову частини. Споживачеві набагато приємніше дивитися на цифру 200 чи 240 км / год на приладовому щитку.

Справа також у ергономіці, так як в більшості випадків, коли стрілка приладу підбирається до першої третини розмітки аналогового спідометра, автовласник усвідомлює, що рухається зі швидкістю максимально допустимої для руху в місті, з цієї ж причини значення 90-110 км / г намагаються розміщати на шкалою спідометра ближче до вертикального положення стрілки.

Зараз читають  Чому міняти масло в автомобілі за регламентом - погана ідея

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.