Навіщо бюджетним автомобілям спідометр на 200 км / год

0
94

Більшість автомобілістів віддають перевагу бюджетним автомобілі. По-перше, вони дешеві, по-друге, втрачають мало в ціні і їх можна вигідно продати на вторинному ринку, обслуговування цього сегмента автомобілів не вимагає багато вкладень.

Але у бюджетних машин є і недоліки. Наприклад, на них не поїздиш на високій швидкості. Звідси виникає питання: навіщо розмітка на спідометрі більшості бюджетних автомобілів показує 200км / год. і більше?

Перше і найпростіше пояснення цьому факту – виробництво. Циферблат спідометра виробляють, як і будь-яку із запчастин автомобіля, за стандартами. Конвеєр налаштований за однаковими для всіх параметрах. В процесі виробництва абсолютно не важливо, виготовляється спідометр для Lada чи Bugatti Chiron.

Ще одне пояснення цьому факту – економія. Автовиробники максимально здешевлюють виробництво і замовляють стандартні комплектуючі, виробництво яких однозначно дешевше, ніж виготовлення на спецзамовлення.

Також не можна забувати і про маркетинг. Водієві куди більш приємно дивитися на спідометр і бачити там високі швидкісні показники, хоча іноді абсолютно недосяжні. Найчастіше, електроніка автомобіля обмежує на куди більш низьких швидкостях, ніж максимальна позначка спідометра.

Пояснити високі позначки спідометра можна і тим, що використовувати такий пристрій зручніше. Наприклад, обмежений 90 / км.ч. спідомерт практично завжди би показував максимальну швидкість руху машини. Це могло викликати у водія відчуття дискомфорту і відбилося на управлінні.

Зараз читають  Названі джерела неприємного запаху у машині

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.