Експерти назвали п’ять причин, чому двигун вмирає раніше терміну

0
212

Перш за все експерти відзначили, що силовому агрегату сильно шкодить масляне голодування, яке найчастіше є наслідком банальної забудькуватості і халатності автовласника. Деякі автолюбителі можуть дуже рідко заглядати під капот для перевірки рівня масла або ж не звертають увагу на відповідний індикатор на приладовій панелі. Без мастила двигун починає працювати під навантаженням і може заклинити.

Ще одна часта причина масляного голодування – неакуратна їзда по «пересічній». Причина може критися в пробитому картері двигуна або поломки його вентиляційної системи, а також пошкоджені трубки подачі масла можуть викликати підтікання мастила аж до повного осушення. В такому випадку масляний насос починає працювати неефективно, а масляні канали забиваються.

Неправильно підібране або підроблене масло також здатні завдати шкоди силовому агрегату. Використання занадто густого масла в мінусові температури або занадто рідкого в екстремальних (гарячих) умовах, можуть нашкодити двигуну. Крім того, варто пам’ятати, що не можна заливати масло для дизельних моторів в двигуни бензинових машин і навпаки. Справа в тому, що у дизельних масел присадки володіють більшою мірою миючими характеристиками.

Неякісне пальне може вивести з ладу двигун. Слід заливати тільки те паливо, яке рекомендовано автовиробником, адже пальне з низьким октановим числом призводить до сильної детонації, а також може стати причиною перегріву мотора. Якщо ж ви заправилися контрафактним пальним з великим вмістом свинцю, метанолу, нафталіну або ацетону, можливі збої в роботі паливної системи, засмічення фільтрів і форсунок.

Читайте також  Чому автовиробники навмисно погіршують керованість машин

Поломка системи охолодження зачату призводить до перегріву двигуна. Також вкрай небезпечним є момент, коли антифриз починає потрапляти в моторне масло, що часто є наслідком виходу з ладу прокладки головки блоку циліндрів (ГБЦ), пошкодження площині ГБЦ і теплообмінника. Антифриз здатний порушити процес змащування рухомих елементів двигуна, що може спричинити масляне голодування.

Частою причиною поломки двигуна є його несвоєчасне обслуговування. При обриві ременя ГРМ відбувається неузгодженість розподільного і колінчастого валів може привести до того, що поршні вдарять по відкритим клапанам, буквально руйнуючи все навколо. З поточних сальників на ремінь може потрапляти масло, що сильно скорочує термін служби ременя. На ланцюгових двигунах з часом ланцюг починає розтягуватися, через що з часом вона може «перескочити» на зубах шестерень. В кінцевому підсумку це призводить до пошкодження клапанів, поршнів, распредвала і інших компонентів двигуна.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.