ТОП-5 небезпечних помилок водіїв взимку

0
525

Автомобільні експерти назвали п’ять помилок водіїв взимку.

1. Серйозна помилка взимку – це неуважне ставлення до запуску двигуна. У морозну погоду силову установку обов’язково потрібно прогріти на холостих обертах для того, щоб загусло масло знову почало працювати як треба. Навіть в ПДР зазначено, що це потрібно робити протягом п’яти хвилин.

Після цього машина продовжує прогріватися під час повільного руху. Важливо дати прийти в себе не тільки маслу, але і амортизаторам, які не можна навантажувати в повну силу в перші 10-15 хвилин руху. Терплячий прогрів при акуратною і не швидкій їзді продовжить їх термін служби.

2. Наступна помилка – це старі двірники. Ще до початку холодів краще заїхати в магазин і придбати нові. Через реагентів над дорогою в зимовий час створюється соляний туман. Крапельки суспензії, які осідають на лобовому склі, сильно погіршують видимість. Зношені щітки з завданням справляються далеко не завжди.

3. Ще один момент, якому слід приділити особливу увагу в зимовий час – це світлові прилади. Помутнілі розсіювачі, відбивачі, слабкі або перегорілі лампочки в темний час доби помітно знижують видимість. Це погано не тільки для власника транспортного засобу, а й для інших учасників руху, оскільки ризик ДТП з нерозбірливим авто збільшується.

4. Четверта помилка – це недотримання дистанції. Взимку гальмівний шлях збільшується і через слизьку дорогу. Звичних 15-20 метрів до попереднього авто вже недостатньо.

5. І небезпечною помилкою взимку є річний стиль водіння. Багато катаються в ожеледь так само, як зазвичай, з високою швидкістю, різкими поворотами. Але літні маневри в зимовий час можуть обернутися серйозними наслідками.

Читайте також  ТОП-8 помилок, які допускають недосвідчені водії взимку
Головний редактор видання UaMotors. Захоплюєтся технологіями та новими автомобілями.