Експерти пояснили, чому в машині небезпечно їздити в зимовій куртці

0
106

Голландський автомобільний клуб ANWB закликає всіх водіїв і пасажирів знімати в машині верхній зимовий одяг (пальто, куртку, дублянку та ін.). В іншому випадку існує великий ризик дістати серйозні травми у ДТП.

Як пише Autoblog.nl, у відповідній заяві ANWB посилається на випробування своїх колег з німецького клубу ADAC. Німці провели тест, який показав, що верхній зимовий зимовий одяг не тільки обмежує водія в рухах, але й створює небезпеку м’яких тканин людини при різкому гальмуванні.

“Зимове пальто або куртка не тільки обмежує вас [водія – ред.] під час керування, але й являє собою ще один серйозний ризик. Через істотне наповнення зимового одягу між ременем і тілом людини залишається деякий простір, тому в момент аварії ремінь глибоко врізається в живіт [оскільки він з самого початку не прилягав щільно до людини – ред.]. Це, у свою чергу, може викликати серйозні травми м’яких тканин, таких як кишечник, печінка або селезінка, та навіть викликати внутрішню кровотечу “, – заявив глава ANWB Маркус ван Тол.

Читайте також  Названо авто, які з легкістю можуть подолати 500 тис. км і служити далі

Відзначається, що випробування клубу ADAC проводилося з імітацією повсякденної дорожньої ситуації. Машину розігнали до 16 км/год, а потім її різко зупинили. В цей час в салоні автомобіля знаходилися дорослі і дитячі манекени, які були одягнені в верхній зимовий одяг і пристебнуті пасками безпеки.

У зв’язку з цим в ANWB рекомендують перед посадкою в авто знімати верхній зимовий одяг або ж пристібати ремінь безпеки під пальто або курткою. Якщо ж в салоні машини холодно, її можна заздалегідь включити на обігрів або ж прихопити з собою додаткову ковдру.

Головний редактор видання UaMotors. Захоплюєтся технологіями та новими автомобілями.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.