Перехід на зимову гуму: водіям дали декілька важливих порад

0
147

Водіям дали декілька важливих порад щодо переходу на зимову гуму.

З настання осені це запитання є дуже доречним та потребує ретельного зважування. Отже, які моменти тут є найбільш важливими.

По-перше, “не перевзувайтеся будь-де”.

Користуєтесь послугами лише перевірних автомайстерень. Пам’ятайте, невмілі майстри можуть легко пошкодити і шини, і диски, і сам автомобіль, а винними зроблять вас, ваші шини та авто.

Другим критерієм є той факт, що нова бюджетна гума є краще вживаної преміальної.

Особливо це стосується зимових шин. Краще візьміть нові бюджетні шини, аніж “преміалку”, яка від’їздила чимало сезонів в ЄС і вже доживає віку. Це не лише питання доцільності, але й безпеки.

Наостанок водіям радять купити другий комплект дисків – спеціально для зимових шин.

Це зробить процедуру “перевзування” більш оперативною та менш затратною. Крім того, ви зможете власноруч замінити колеса безпосередньо перед приходом негоди, не вистоюючи довгих черг біля шиномонтажів.

Нагадаємо, законодавчо питання сезонної заміни шин в Україні досі не врегульовано, а лише встановлені вимоги до якості шин. За їхні порушення водієві доведеться заплатити штраф. Зокрема забороняється використовувати автомобілі, на яких малюнок протектора шини менше 1,6 міліметрів (масою до 3,5 т), менше 1,0 міліметра (масою понад 3,5 т), менше 2,0 міліметрів (автобус), менше 0,8 міліметра (мотоцикл і мопед).

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!