Експерт розповів про правила налаштування дзеркал в автомобілі для безпечного водіння

0
402
Експерт розповів про правила налаштування дзеркал в автомобілі для безпечного водіння

Правильне налаштування дзеркал в автомобілі відіграє ключову роль у забезпеченні безпеки на дорозі, повідомляє видання UaMotors.com.ua із посиланням на інструктора автошколи. Неправильно налаштовані дзеркала можуть суттєво скоротити поле зору, що збільшує ризик аварій та зіткнень.

Дзеркало в салоні має забезпечувати повний огляд заднього вікна. Щоб досягти цього, важливо спочатку відрегулювати положення сидіння, а потім дзеркала. Дзеркала повинні дозволяти перевіряти задню частину транспортного засобу та контролювати ситуацію в салоні.

Бічні дзеркала повинні бути відрегульовані так, щоб мінімізувати так звані сліпі зони. В ідеальному положенні дзеркал водій повинен бачити невелику частину свого автомобіля і якомога більше простору позаду. Це дуже важливо для безпеки під час маневрів, таких як зміна смуги руху.

Якщо з вами є діти, рекомендується додати дитячі дзеркала. Ці дзеркала можуть бути встановлені на скло або сонцезахисний козирок і дозволять вам завжди бачити вашу дитину на задньому сидінні.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

ПОШИРИТИ
Людина яка фанатіє від спортивних автомобілів і полюбляє грати у авмобільні ігри.