Головна Статті Зимове прогрівання автомобіля: поради від експертів для ефективної підготовки до поїздки

Зимове прогрівання автомобіля: поради від експертів для ефективної підготовки до поїздки

0
36

Зимовий прогрів двигуна – ключове питання для водіїв, що викликає безліч суперечок та обговорень. Експерти надали корисні рекомендації про те, коли і як довго необхідно прогрівати мотор в холодну пору року.

Перш за все, тривалий прогрів двигуна потрібний, якщо машина знаходиться в глибокому снігу. У таких умовах двигуну потрібно більше потужності для виїзду, і, відповідно, буде потрібно триваліший прогрів.

Експерти зазначають, що якщо місце паркування чисте і немає снігових заторів, немає потреби у довгому прогріві. У такому разі рекомендується повільно рушити з місця, дозволяючи двигуну прогріватися поступово.

Важливо враховувати умови дорожнього руху. Якщо доведеться стояти в пробці, двигун прогріється самостійно. Однак перед поїздкою на жвавій магістралі збільшення часу прогріву рекомендується для кращої продуктивності двигуна.

Також необхідно враховувати тип трансмісії автомобіля. Автоматична КПП прогрівається через перемикання режимів, тоді як механічна коробка передач прогрівається разом із двигуном. В останньому випадку корисно почекати на неодружених оборотах трохи довше, що сприяє довговічності обох систем.

І нарешті, коли автомобіль залишається на ніч на морозі, і скло покривається льодом або морозом, потрібен додатковий час для прогріву. Без електричного обігріву лобового скла, потрібно чекати, поки тепле повітря від печі допоможе очистити скла.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Дякуємо!

Тепер редактори знають.