Автоексперт розповів спосіб, як завести двигун авто у будь-який мороз

0
1163

В інтерв’ю автоексперт дає покрокове керівництво із забезпечення плавного запуску, незалежно від того, чи маєте ви справу з бензиновим або дизельним двигуном.

Автоексперт застерігає від імпульсного включення запалювання та спроб запустити двигун у сильний мороз. Натомість він рекомендує методичний підхід. Спочатку увімкніть запалення та зачекайте кілька секунд, щоб система підготувалася до запуску. Ця коротка пауза має вирішальне значення, особливо при температурах, що леденять кров. У сильний мороз рекомендується приділяти системі та акумулятору підвищений догляд. Автоексперт пропонує прогріти їх, увімкнувши фари, перш ніж намагатися завести машину. Цей щадний процес попереднього нагріву підвищує шанси на успішний пуск ДВЗ.

Якщо машина відмовляється заводитись, Автоексперт радить утриматися від наполегливих спроб, які можуть призвести до розрядки акумулятора. Доглянутий автомобіль, на думку експерта, має бездоганно заводитись незалежно від температури. Якщо проблеми зберігаються, звернення за професійною допомогою стає обов’язковим.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.