Скільки пального можна заощадити за допомогою правильних шин, розповіли експерти

0
243
UPG

За даними Consumer Reports, вибір шин з низьким аеродинамічним опором може заощадити водіям до 70 доларів США щорічно на витратах пального. Це пояснюється тим, що від 4 до 11% споживання пального витрачається на подолання опору, який створюється при контакті шин з дорожнім покриттям. Тому вибір шин з низьким опором коченню може зменшити витрати на пальне.

Згідно з дослідженням, проведеним Consumer Reports, різниця в опорі коченню між шинами, що продаються на ринку США, становить 34%. Це означає, що при річному пробігу 20 000 км і середній ціні бензину в США (близько 5 доларів США за галон) водії заощадять 70 доларів США. Враховуючи п’ять років водіння з пробігом приблизно 100 000 км, ця економія зростає до 360 доларів США.

Важливо зазначити, що опір коченню – це лише один з факторів при виборі шини. Інші фактори, такі як керованість, рівень шуму, зносостійкість та гарантійне покриття також важливі. Тому при виборі шини важливо враховувати всі ці аспекти разом.

Consumer Reports рекомендує водіям звертати увагу на показники безпеки, такі як керованість і гальмування на сухих і вологих покриттях, а також на такі важливі аспекти, як опір коченню і гарантійне покриття, коли вони вирішують, яку шину купити.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

ПОШИРИТИ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.