Експерт назвав основні проблеми електричних автомобілів

Час читання: < 1 хв.
0

HotCars, відома автомобільна платформа, окреслила ключові проблеми, з якими стикаються сучасні електромобілі (EV).

Деградація акумуляторів

Однією з нагальних проблем, яка зрештою впливає на всі електромобілі, є деградація акумуляторів. Хоча Tesla запевняє, що її акумулятори розраховані на великий пробіг, деякі власники Tesla повідомляють про деградацію вже через кілька років і близько 100 000 миль (160 000 км) пробігу. Потенційні покупці вживаних електромобілів можуть оцінити стан батареї, повністю зарядивши автомобіль і порівнявши наявний запас ходу із заявленим виробником.

Ще однією суттєвою проблемою є обмежений запас ходу

Зазначені виробником діапазони засновані на ідеальних умовах, тому реальні поїздки, особливо за межами міста, можуть бути стресовими для власників електромобілів. Крім того, низькі температури взимку часто призводять до зменшення запасу ходу, що призводить до збільшення часу очікування на зарядних станціях.

Ціна

Незважаючи на зниження цін, електромобілі все ще залишаються відносно дорогими для пересічного споживача. У США середня вартість нового автомобіля становить $48 334, тоді як новий електромобіль в середньому коштує $53 469. Дешевші електричні моделі часто жертвують практичністю через обмежений запас ходу порівняно з традиційними автомобілями з двигуном внутрішнього згоряння.

Останні новини:  Відомі нові подробиці про дешевий Toyota Land Cruiser

Безпека

Безпека також є проблемою для електромобілів. Ці транспортні засоби більш схильні до пожеж, особливо в аваріях, що робить безпеку пріоритетом для виробників електромобілів.

Портал Автосота не погоджується абсолютно з кожним пунктом дослідження HotCars. Аргументувати не будемо, бо це дуууже велика окрема тема. Власне, наша прихильність до електрокарів прослідковується у сотнях публікацій на цю тематику. За електромобілями майбутнє – крапка.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!